Медицина в Україні вже тривалий час перманентно залишає бажати кращого. Скандали з станом лікарень, кваліфікацією лікарів і ставленням до звичайним пацієнтам не вщухають ніколи і з в. о. Міністра охорони здоров'я Уляни Супрун це регулярно питається. У відповідь на це, міністр "засинає" українців наслідками своєї диво-реформи.

Уляна Супрун

Ось цими "наслідками" вирішив поділиться український юрист і блоегр Михайло Шнайдер, які виявився просто обурений тими умовами, в яких прирікають лікуватися українців. Про це він повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Читай Знай.uа у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

"У мене просто немає слів. Я ніколи не міг уявити, що таке в принципі можливо. Це оголошення висить у відділенні, де лежать важко хворі люди, з онкологією. А тепер увага: 
- на стаціонарне лікування та обстеження одного хворого, виділяється 7 гривень 36 копійок на день.
- на харчування одного хворого, виділяється 7 гривень 84 копійки на день.
Ви тільки вдумайтеся в ці страшні цифри. Хіба на ці жалюгідні копійки, можна лікувати і годувати? Невже саме так, виглядає та сама знаменита медична реформа? Ні, хлопці. Так далі жити, вже просто неможливо. Необхідно кардинально змінювати все. Чим швидше, тим краще. І я щиро сподіваюся, що у Володимира Зеленського, таку ж думку." - поділився Шнайдер.

Популярні новини зараз

Радник Путіна осатанів після розмови президента РФ із Зеленським в Парижі: "Ми бачили психоз"

АТБ нагодував українців фантомною стравою: "Навіть тваринам давати це шкода", відео

Люди опинилися в пастці аеропорту, понад 300 рейсів скасовано: подробиці

У Києві собака знайшла таке, що змусило господарку здригнутися: історія, у яку важко повірити

Показати ще

В коментарях стали відзначатися українці:

"Гнати в шию цю", "Не розумію людей, які захищають цю панночку. Кому подобається така реформа? Я таких тільки в фб зустрічала. Кого знаю особисто, всі незадоволені", "якби у цієї баришни виявили онкологію,то вона б не лікувалася в Україні,як я,а за кордоном. І гроші у неї знайшлися б,не економила на всьому,щоб лікуватися.", "При ній краще не стало, а гірше і також нам не треба", "Посадити її довічно і на цю суму годувати.", "Згоден з людьми! Треба погодувати доктора Смерть на такі гроші! Через скільки з*ка ласти сплете?", "Хворі нехай багато не їдять".

Нагадаємо, Супрун залізла українцям в рот.

Як повідомляв Знай. ua, Моз пропонує українцям кардинальні зміни.

Також Знай. ua писав, що Супрун пояснила, що ви робите неправильно.