Кандидат у президенти Анатолій Гриценко виграв у Верховному Суді за позовом до Центральної виборчої комісії.
Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.
«Добра новина. Щойно ми виграли у Верховному Суді за моїм позовом до ЦВК. Суд визнав дії ЦВК протиправними і незаконними», - написав Гриценко.
Він додав, що суд змусив ЦВК зібратися на засідання і розглянути заяву кандидата у президенти щодо надання доступу до Реєстру виборців.
«Оскільки голова ЦВК цього не зробила як мала би, то тепер (після визнання її дій протиправними) наступним кроком - я звертаюся до прокуратури з вимогою притягти голову ЦВК до кримінальної відповідальності!», - наголосив Анатолій Гриценко.
Українці двічі платять за комуналку: експерт розповів про свавілля у сфері ЖКГ
Без черг і ТЦК: хто автоматично отримає захист від мобілізації
Ухилянтам не залишать нічого: заберуть гроші, авто та житло
Ухилянтам запустять нове обмеження: тисячі чоловіків підпадуть під покарання
Раніше повідомлялось, що ЦВК дала можливість Анатолію Гриценку працювати із Реєстром виборців лише особисто та лише у приміщенні Центрвиборчкому. За словами довіреної особи кандидата Руслана Чорнолуцького, це суперечить законодавству.