В Росії конфлікт у Керченській протоці вважають "грубим порушенням російського кордону в рамках провокації".

Слова президента України Петра Порошенка, який назвав захоплення українських кораблів у Керченській протоці війною прокоментував прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков. Про це йдеться у повідомленні ТАСС.

Як наслідок, президент України зробив відповідну заяву про акт агресії і війни в інтерв'ю телеканалу Fox News.

Пєсков із відповіддю не забарився і заявив, що в Кремлі не згодні з таким трактуванням Порошенко. За його словами, в даному випадку йдеться про грубе порушення російського кордону в рамках провокації.

"Ми бачимо неозброєним оком продовження виборчої кампанії на Україні та використання образу ворога, Росії, для досягнення внутриэлекторальных цілей", - підкреслив він.

Популярні новини зараз

Пенсії оновлять з урахуванням стажу: хто може розраховувати на підвищення

Нова підстава для затримання та доставки до ТЦК: адвокат попередив всіх чоловіків

ПриватБанк запровадить нові ліміти на готівку: яку суму дозволять зняти з картки

Штраф до 31 грудня: українці відбиратимуть гроші за яскраве святкування Нового 2026 року

Показати ще

Нагадаємо, з'явилися позитивні новини про стан здоров'я в'язня Кремля українського режисера Олега Сенцова.

Як повідомляв Знай.ua, Путін зробив заяву щодо подальшої долі незаконно ув'язненого в Росії Олега Сенцова.

Також Знай.ua писав, незвичайну книгу про Сенцова презентували у Києві.