У самому центрі столиці з'явилася вивіска, яка не на жарт розлютила киян. Недалеко від центральної синагоги на фасаді розмістили напис "Голокост кабаре".

Як виявилося згодом, це був анонс до сатиричного спектаклю, поставновником якого став американець українського походження Іван Дем'янюк.

Користувачі соціальних мереж висловили своє обурення з цього приводу, адже скандальну вивіску помітили якраз у день пам'яті жертв Голокосту, що на їх думку являється абсолютно недоречним.

Деякі із них вважають, що такий вчинок – це знущання над постраждалими під час Другої світової війни.

Реакція з боку відповідальних за появу напису була швидкою: його швидко демонтували, але офіційні коментарі давати відмовилися.

Популярні новини зараз

З 1 січня українці старші 40 років отримають 2000 гривень просто через Дію

Штраф до 31 грудня: українці відбиратимуть гроші за яскраве святкування Нового 2026 року

Робота дитсадків у святкові дні: вихователі висунули важливе прохання

ПриватБанк зобов'язав власників карток пройти важливу процедуру: кого це торкнеться

Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що кілька незаконних автокав'ярень демонтували на Оболонській набережній у столиці.