Вагітність це не хвороба, а всього лише тимчасове явище. Жінки в очікуванні дива часто переживають про те, що втратять свої форми, так як під час вагітності хочеться їсти більше і іноді не зовсім корисну їжу.

Під час вагітності в організмі жінки відбуваються зміни. Змінюється фігура і стан шкіри, стан волосся, поведінка, настрій і смаки. Зміни відбуваються і всередині: гормональний фон, збільшується витрата енергії тому вагітним хочеться більше їсти.

Дієтологи вважають, що вагітним можна уникнути надмірного вживання їжі дотримуючись правильної дієти.

У першому триместрі вагітності можна залишити раціон без змін. Повноцінний раціон він повинен включати достатню кількість вітамінів, білків, жирів та складних вуглеводів і повна відмова від шкідливих продуктів. З другого триместру у жінки збільшується потреба в енергії на 300-500 калорій. Але якщо ви не збільшували навантаження на тіло, збільшення калорій можна уникнути.

Популярні новини зараз

Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі

Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї

Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу

Пенсіонери також отримають свою "тисячу" на карту: кому адресовано надбавку

Показати ще

Вагітним потрібно обов'язково вживати м'ясо, особливо в момент активного росту плода (другий триместр). Починаючи з п'ятого місяця вагітній жінці необхідно вживати 96 грам білка. Тільки в продуктах тваринного походження містяться амінокислоти.

Фолієва кислота повинна обов'язково надходити в організм вагітної, так як вона сприяє розвитку нервової системи ембріона. Якщо у майбутньої мами був сильний недолік цього вітаміну, це може призвести до пороків розвитку у малюка. Залізо — безпосередній компонент гемоглобіну, що входить до складу клітин крові.

Виключити з раціону
Фахівці рекомендують відмовитися від копченостей, гострої їжі, солоного, свіжого хліба, солодощів і бобових продуктів. Ці продукти сприяють сильному здуття, а солона їжа затримує воду в організмі. Періодично можна влаштовувати розвантажувальні дні і повністю відмовитися від вживання напівфабрикатів.

Зразкове меню
Якщо ви почали значно набирати зайву вагу, спробуйте трохи знизити калорійність, починаючи з другої половини дня. Для вечері ідеальними будуть страви з риби, нежирних молочних продуктів та овочів.

Раніше, портал "Знай.ua", розповів про те, що білок - це органічна сполука, до складу якої входить 22 амінокислоти, які є будівельним матеріалом для клітин. Організм людини виробляє всього 11 амінокислот. Амінокислоти, що синтезуються в нашому організмі, вважаються замінними, а ті, з яких побудовані білки нашого організму - незамінні. Вони не синтезуються в нашому організмі і повинні надходити з їжею.