Упродовж найближчого місяця може бути організоване стажування наших тренерів збірних різних вікових груп у лондонському Челсі.

Допомогти вітчизняним фахівцям побувати в гостях у відомого італійського наставника Антоніо Конте має Андрій Шевченко. Українські тренери зможуть не тільки ознайомитися з клубною інфраструктурою і роботою академії, але й подивитися на навчально-тренувальний процес першої команди. Наскільки відомо, з Конте попередня домовленість вже досягнута.

- Це хороша ініціатива. Потрібно їхати не тільки в Англії, але і в Іспанії. І не тільки тренерам збірних, але і клубним наставникам. Такий досвід дорогого коштує, це я по собі знаю, - сказав голова комітету по роботі зі збірними України Мирон Маркевич.

Нагадаємо, раніше портал Знай.uа повідомляв, що, за словами тренера Карпат, в особі нападника Динамо львів'яни знайшли гідну заміну аргентинцю Бланко-Лещуку.

Фото Getty Images

Популярні новини зараз

З пенсіонерів стягнуть 30% "комісії": у кого заберуть частину виплати

Щонайменше на три доби: українцям радять терміново запастися водою - зникне будь-якої миті

Плюс 1000 грн до пенсії: три умови для отримання надбавки

У боржників є 10 днів: за яку заборгованість можуть відрізати електроенергію

Показати ще