Тренер футбольної команди "Железнічар" Едіс Мулаліч керував грою клубу з даху тунелю, який веде в підтрибунне приміщення.
Зустріч 11-го туру чемпіонату, в якому змагалися Боснія і Герцеговина, пройшла в неділю, 4 жовтня, в Сараєво і завершилася перемогою "Железничара" з рахунком 1: 0.
При цьому тренер клубу Мулаліч отримав червону картку під час матчу, але не розгубився і почав керувати грою з даху тунелю, на який виліз після видалення з поля.
Читайте також: На матчі "Шахтаря" з французьким ПСЖ спалили прапор "ДНР"
"Якщо така ціна перемоги, то я готовий понести покарання. Я вітаю гравців", - підбив підсумок гри він.
Головне за 26 квітня: на пенсію у 67 років, зниження мобілізаційного віку та нові правила перетину кордону
Витрати на комуналку зростуть з травня: яка послуга подорожчає
Будиночок в селі лише за комуналку: українцям роздадуть пільгове житло
Пенсію зменшать або призупинять: які пенсіонери у зоні ризику
Після 11 турів чемпіонату країни "Железнічар" займає шосте місце в турнірній таблиці з 17 очками, "Сараєво" з 19 очками йде третім.