Окрім Януковича, у справі про незаконну приватизацію "Укртелекому" фігурують Дмитро Фірташ, Сергій Льовочкін та Рінат Ахметов.
Про це у своєму блозі на "Українській правді" написав нардеп від "Блоку Порошенко" Сергій Лещенко.
Зокрема, він стверджує, що реальними власниками австрійської компанії "Епік", яка купила "Укртелеком" в 2011 році, є Віктор Янукович, Дмитро Фірташ, Сергій Льовочкін та Рінат Ахметов.
Читайте також: Інтерпол прибрав Януковича з переліку розшукуваних осіб
"Щонайменше, ці прізвища фігурують у запиті України до деяких європейським державам про надання правової допомоги щодо виявлення кінцевих бенефіціарів фірми "Епік", - написав Лещенко.
Грошей стане більше: українцям виплатять одноразову допомогу
"Вибухне з дня на день": омбудсмен попередила про серйозний скандал, який назріває у ЗСУ
Реєстрація почалася: українці отримають по 3600 гривень щомісяця
Кожен десятий робить це замість сексу: дослідники показали невтішну статистику
При цьому нардеп додав, що замість проведення конкурсу на фінансування створення мережі спецзв'язку компанією "Укртелеком", Янукович доручив використовувати кошти на це з державного бюджету замість того, щоб залучити інвестиції нового власника.
При цьому Лещено зазначив, що Україна подала в Інтерпол заяву на розшук Януковича саме через цю справу.