Прокуратура Черкаської області порушила справу проти громадянина Російської Федерації з батальйону бойовиків "Привид", яким керував загиблий Олексій Мозговий.
Про це повідомляє прес-служба прокуратури.
Як заявляють у відомстві, росіянин з грудня 2014 по лютий 2015 року, перебуваючи на окупованій території Луганської області, брав участь у бойових діях в батальйоні "Привид" з використанням вогнепальної зброї проти української армії.
Його дії підпадають під статтю "створення терористичної групи чи терористичної організації". Зараз він перебуває під вартою.
"Підозрюваний вину в скоєнні злочину визнає повністю і активно сприяв слідству", - додали в прокуратурі.
Годинники знову не переведуть? З’явилося важливе уточнення про літній час у 2026 році
Тарифи підняли, а допомогу урізали: на скільки зросте вода у січні
Субсидії не буде: кого у 2026 році позбавлять виплат
Більше не безкоштовно: ПриватБанк почне брати гроші з 1 січня
Йому загрожує позбавлення волі на термін від 8 до 15 років.
Читайте также: Мозгового підірвали дистанційно двома мінами - командир загону "Тіні"
Раніше повідомлялося, що один з командирів терористів Олексій Мозговий загинув унаслідок диверсії на трасі Перевальськ-Луганськ.