У Фонд допомоги армії України, який створила Діана Макарова, надходять благодійні пожертви від громадян РФ. Про це Діана повідомила на прес-конференції.
"Досить великий відсоток наших потоків йде з Росії та Білорусі", - сказала Діана.
"Абсолютно різні люди надсилають нам гроші, обов'язково роблячи приписку: "Пробачте нас", або "Слава Україні". Тому що, слава Богу, в Росії ще залишилися люди, які розуміють, що відбувається", - додала вона.
"Як сказала одна моя подруга, співачка з Росії: "У вас глибоке поранення, у нас - рак ", - вжила метафору Макарова.
Волонтер зазначила, що європейці також надсилають пожертвування.
Гаманці пенсіонерів поважчають: хто отримає 20-відсоткове підвищення
Комісія при обміні "білих доларів": українцям пояснили, чи законно це
В Україну посеред весни повертаються морози: коли прийде похолодання
ПриватБанк запровадив нові правила: що тепер робити з валютою
"У нас є німецькі, французькі, канадські, американські канали. З Німеччини та Франції надходять не лише гроші, а й посилки. Це або діаспора, або громадяни, у яких немає українських коренів. Вони просто нам допомагають", - прокоментувала Діана.