Комісар Ради Європи з прав людини Нілс Муйжнієкс заявляє, що усі військові формування в Україні, які не підпорядковані Міноборони чи МВС, мають бути роззброєні і розпущені.
"Всі військові формування, які не були повністю інтегровані до складу Збройних сил України чи МВС, і які продовжують надалі діяти за рамками центрального командування, мають бути роззброєні і негайно розпущені", – йдеться у доповіді Муйжнієкса, опублікованій у вівторок, 3 листопада, за підсумками візиту до України.
"Усі винні у порушенні прав людини на сході України, не залежно від того, на якій стороні конфлікту вони перебувають, мають постати перед правосуддям", – наголосив Нілс Муйжнієкс.
Читайте також: "Артилерія-Бог війни": презентували новий ролик про АТО (відео)
На Донбасі разом з регулярною армією воюють також добровольчі. Частина батальйонів уже перейшла у підпорядкування Міноборони чи МВС, проте частина ще залишається.
В Україну увірветься різке похолодання: синоптики приголомшили новим прогнозом
По 8000 грн протягом пів року: держава виплачуватиме компенсацію і за що
Нові правила проїзду: тепер не потрібно доводити своє право на пільги
ТЦК починають полювання за літніми українцями: кого шукатимуть насамперед
Конфлікт на сході України триває від квітня 2015 року. За цей час, за даними ООН, там загинули понад 7 тисяч 900 людей.