Міністерство інформаційної політики плідно працює над популяризацією українського телебачення.
Як повідомляє прес-служба Міністерства інформаційної політики, договір про співпрацю у цьому процесі підписали глава відомства Юрій Стець та посол Австралії в Україні Даглас Роберт Траппетт.
На офіційній зустрічі колеги з Австралії повідомили про всебічну підтримку та оголосили про запуск українського телеканалу своїм жителям на материку.
Юрій Стець підкреслив, що попри те, що в Україні створили державний телеканал іномовлення, складно поширити його на інші країни.
У цього каналу, за словами чиновника, є всі необхідні умови існування – технічне оснащення та контент для транслювання.
ТЦК посилено шукатимуть цих чоловіків: хто потрапить під літню хвилю мобілізації
На українців чекає хвиля скорочень: безробіття розквітне з новою силою
13 гривень за 1 кВт електроенергії: в Раді озвучили тариф
Знову по 6500 грн на картку: уряд готує нові виплати
Посол Австралії зазначив, що країна зацікавлена у поширенні співпраці з Україною.
Трапетт відзначив високий рівень свободи слова як невід'ємної складової демократії в Україні.
Читайте також: По українському ТБ будуть показувати серіали англійською мовою
Нагадаємо, що в Україні заборонили більше 160 російських телесеріалів та фільмів, в яких популяризується образ російського солдата.