Представники прикордонної служби затримали на кордоні з Росією громадянина України, який намагався перевезти через кордон п`ять старовинних ікон.

Про це повідомили в прес-службі ДПСУ.

У п'ятницю, 2 жовтня, на контрольно-пропускному пункті "Юнаківка", за попередньо отриманою інформацією від представників СБУ, прикордонники Сумського підрозділу спільно з митниками не пропустили за межі України раритетні ікони.

Читайте також: Прикордонники посилять контроль на кордоні з Придністров'ям

"Так, під час спільного огляду особистих речей 42-річного громадянина України, який прямував до Росії в пішому порядку, виявлено п'ять старовинних ікон, з яких чотири виготовлені на дерев'яній основі і одна - на полотні, на звороті якої вказана дата написання - 1923 рік . Зараз раритет вилучено, за даним фактом поінформували відповідні правоохоронні органи Сумської області ", - повідомили у відомстві.

Популярні новини зараз

Пенсії зростуть залежно від тривалості стажу: кому і скільки доплатять у 2026 році

Канікули продовжили: до якого числа триватимуть у різних регіонах

ПриватБанк вимагає оновити дані: що потрібно зробити зараз

"Ощадбанк" виплатить допомогу пенсіонерам: хто та скільки отримає

Показати ще