Співробітники Служби безпеки України спільно з Держслужбою фінансового моніторингу перекрили багатомільйонний канал фінансування представників так званої "Донецької народної республіки" з Російської Федерації.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

"Підприємці з Донецької області розробили багатоетапний механізм переведення через банківські установи в готівку кошти, отримані з Російської Федерації", - йдеться в повідомленні.

"Протягом червня-липня поточного року кілька російських компаній на підставі удаваних договорів перерахували понад 100 млн. грн акціонерному товариству з Донецької області. А отримані кошти підприємство перерахувало іншому підконтрольному товариству з обмеженою відповідальністю. Обидва суб'єкти підприємницької діяльності фактично перебували на тимчасово окупованих територіях, але пройшли перереєстрацію за українським законодавством ", - зазначили в СБУ.

Потім для переведення в готівку, гроші перераховували на рахунки майже 30 фізичних осіб, відкритих у філії однієї з банківських установ.

Популярні новини зараз

В Україні вводять колективну відповідальність: єдине житло відберуть через борги родичів

Пенсійний фонд припиняє виплату пільг: хто залишиться без підтримки

Кожен десятий робить це замість сексу: дослідники показали невтішну статистику

На руки не дадуть, але можна отоварити: пенсіонери отримають додаткову тисячу гривень – на що дозволять витратити

Показати ще

Читайте також: Справа Ульянченко: вона здивована і заявляє, що не переховується

"Частину коштів планувалося незаконно ввезти на тимчасово окуповані території, а іншу частину - використовувати для діяльності диверсійно-терористичних груп. Спільними діями СБ України та Держслужби фінмоніторингу заблоковані рахунки цих фізичних та юридичних осіб, на яких акумульовано понад 75 млн. грн", - підкреслили в прес-службі.

Відкрито кримінальну виробництво. Тривають оперативно-слідчі дії.