Псковський обласний суд РФ засудив до 15 років суворого режиму співробітника естонської поліції безпеки Естона Кохвера, викраденого на території Естонії.

Про це повідомляє Європейська правда.

Суд визнав його винним у шпигунстві, контрабанді, носінні зброї, а також у незаконному перетині держкордону. Кохверу також призначено штраф у розмірі 100 тисяч рублів.

Раніше прокурор просив для нього 16 років позбавлення волі.

Як повідомлялося, РФ затримала естонського поліцейського восени минулого року, звинувативши його в незаконному перетині кордону, шпигунстві, контрабанді зброї.

Популярні новини зараз

Українцям дали всього 60 днів: кого відключать від газу і що треба робити негайно

Нові правила оплати та передачі показників: "Нафтогаз" попередив споживачів

В Україні готують масштабну індексацію пенсій: на скільки підвищаться виплати

"Досить повчати вчителів!": педагог рознесла батьків, які критикують школи

Показати ще

Водночас у спецслужб Естонії є докази того, що поліцейського було викрадено на естонській території.

Читайте також: П'ятьох російських терористів затримали у Києві

Співробітники естонської служби внутрішньої безпеки та департаменту поліції і прикордонної охорони представили матеріали про те, що співробітник Естон Кохвер був затриманий на території Естонської Республіки, а потім відвезений до Росії.

Зокрема ЄС неодноразово звертався до російської влади із закликом випустити Кохвера.