Президент Франції Франсуа Олланд відкрив 51-й Міжнародний аерокосмічний салон в Ле-Бурже, який сьогодні стартує в передмісті Парижа.
Про це повідомляє видання Le Figaro.
Протягом тижня найбільші у світі авіаційні корпорації представлятимуть свою продукцію. Салон буде проходити з 15 по 21 червня.
Олланд на відкритті салону заявив, що даний захід має світовий масштаб. Авіаційний сектор у Франції, за його словами, дає близько "200 тис. Робочих місць, приблизно 50 млрд. євро доходу від продажу".
На Ле Бурже-2015 Україна вперше привезе новітній транспортний літак Ан-178. Він створений у співпраці з компаніями-партнерами з 15 країн світу. Перший політ Ан-178 пройшов 7 травня цього року і тривав одну годину.
16-17 годин без світла: що буде з електрикою найближчими днями і де ситуація найважча
Коли закінчаться вимкнення і графіки: готуйтесь до свят у темряві
Підвищення тарифів на світло: коли та на скільки подорожчає
ПриватБанк бере комісію за зняття грошей: про які додаткові витрати варто знати
Читайте також: У Запоріжжі збитратимуть двигуни для австрійських літаків
Літак призначений для перевезення хворих, транспортування техніки, доставки устаткування і двигунів.
Ан-178 може перевозити великогабаритні морські контейнери 1С. Він незамінний як в комерційній експлуатації, так і в умовах надзвичайних ситуацій.
Вперше виставка літаків у Парижі відбулася в 1908 році. Її організатором став Густав Ривс. Традиція проводити виставку раз на два роки остаточно встановилася в 1924 році, а в 1951 році авіасалон перенесли в аеропорт Ле Бурже.