Розробники компанії Apple створили для власників iPhone нову версію прошивки iOS 9. З її допомогою власники користувачі телефонів зможуть відстежувати свої "подвиги" в ліжку.

Про це повідомляє Medinfo.

Apple додав в свій додаток "Здоров'я" нову функцію під назвою "Репродуктивні дані".

Цей трекер буде стежити за сексуальною активністю. Додаток прораховуватиме частоту занять сексом, фіксувати дату кожного статевого акту, тривалість процесу і його якість.

Читайте також: Декілька сотень столичних геймерів намагались врятувати людство

Популярні новини зараз

Головне за ніч: Зеленський несподівано втер носа усім, путін стягує військову техніку до кордону з Грузією, а в Дегестані зводять барикади

Оля Полякова захотіла, щоб Олексій Арестович вклав її в ліжко на очах чоловіка: "Нехай дивиться"

Гороскоп на тиждень 26 вересня-2 жовтня 2022 року: Водоліям успіх у фінансах, а Тельці схоплять "золоту рибку"

Екстрасенс Макс Гордєєв проговорився про звільнення всіх східних областей України: про що говорить цифра 10 на картах таро

Показати ще

Користувачі зможуть також редагувати інформацію про доцільність використання контрацепції.

Всі введені дані будуть відображатися в телефоні у вигляді графіка або таблиці з числовими значеннями, як в аналогічних додатках враховується кількість з'їдених калорій, пройдених кроків або подоланих кілометрів на велосипеді.

Розробники продумали все до дрібниць. Статистикою своєї сексуальної активності можна буде ділитися за допомогою сторонніх додатків. Автори ідеї прогнозують, що багато хто не пропустить такої можливості похвалитися перед друзями.

Наразі випустили бета-версію новинки, яка доступна лише розробникам. Офіційний варіант прошивки, призначений для безкоштовного скачування користувачами, вийде восени 2015 року.