Шевченківський районний суд Києва дозволив СБУ використовувати інформацію з телефону ватажка бойовиків "ДНР" Олександра Захарченка.
Про це йдеться в рішенні суду.
"Надати старшому слідчому, а також групі слідчих в даному кримінальному провадженні, тимчасовий доступ до речей і документів, які містять інформацію щодо дати, часу і тривалості вхідних і вихідних телефонних з'єднань, з посиланням на ретранслятор і прив'язку до базових станцій і їх адресою", - йдеться в документі.
Варто зазначити, що з 2014 року по сьогоднішній день бойовик користується одним і тим же номером телефону. З огляду на важливість інформації, яка може міститися на носіях компанії "МТС Україна", суд і прийняв таке рішення.
Тепер слідчі зможуть отримати інформацію про місцезнаходження бойовика, його спільників і інші дані.
Депутати пропонують зрівняти всіх пенсіонерів, - Катерина Котенкова про нові ініціативи влади
Не красти хоча б на третину та прибрати "мертві душі": експерт пояснив, як не підвищувати тарифи у Києві
Що буде із землею та квартирами громадян за новим законом: критики та юристи хапаються за голову
Замість пенсії – ще п’ять років роботи: українських жінок позбавляють заслуженого відпочинку
Вказується, що рішення суду оскарженню не підлягає.
Раніше "Знай.ua" повідомляв, що бойовики "ДНР" в Красногорівці обстріляли район міської лікарні. Осколкове поранення отримала місцева мешканка 1960 року народження, її госпіталізували.