Кримські переселенці відкривають у Львові кафе-пекарню "Кримська перепічка".
Кафе-пекарня буде пропонувати гостям також вироби кримської кухні: пахлаву, кубете, караїмські пиріжки і т.п. Зараз технолог працює над останніми штрихами і відточує майстерність своїх підшефних. А це дуже відповідальний процес, оскільки саму кухню буде видно із залу - будь-який відвідувач зможе поспостерігати за процесом випічки зі сторони. Пише "Події Криму".
Читайте також: Як змінювалися заяви Путіна про Крим і Донбас (інфографіка)
"Це нормальна практика всіх європейських країн, коли кухню видно, і людина розуміє, чим його пригощатимуть", - розповідає Оксана.
Для кафе орендували приміщення у великому спальному районі Львова - Сихові, в торгово-розважальному центрі "Інтер-Сіті". Двері кафе, яке дуже зручно розташувалося на першому поверсі будівлі, вже відкриті для всіх бажаючих, однак поки в ньому йдуть приготування до великої презентації: облаштовується інтер'єр, завозиться меблі.
У метро вводять суворі правила: кого можуть не пустити на станції в 2026 році
Не втратьте гроші: банк попередив всіх українців, хто встановив "Мобільний Ощад"
Українців позбавлять права власності: у кого можуть відібрати житло
Пенсії перерахують тричі: коли літнім українцям сподіватись на підвищення
Ціни на кулінарні шедеври поки не заявлені, проте, за словами Оксани, вони, навіть за львівськими мірками, будуть дуже лояльними.
До слова, для власниць кафе це вже не перший бізнес. У Криму вони мали фірму, яка займалася продажами кондитерської сировини, а у Львові вирішили спробувати себе ще й у якості рестораторів.