Активіст Українського культурного центру Вельдар Шукурджіев сьогодні вночі був затриманий російськими прикордонниками на адміністративному кордоні з окупованим РФ Кримом.
Про це йдеться в повідомленні правозахисної організації "Крим SOS" в Facebook.
Повідомляється, що Шукурджіев повертався додому і без проблем пройшов українських прикордонників. "Російські прикордонники не пропустили Шукурджіева на півострів, затримавши його "до з'ясування обставин". У нього забрали речі і документи", - сказано в повідомленні.
Зв'язка з кримським активістом немає, його телефон відключений.
Читайте також: Українці Росії поскаржилися Путіну на переслідування
Перерахунок пенсії: на скільки зростуть виплати після індексації та інфляції
Прикритися віком не вдасться: під мобілізацію потраплять навіть пенсіонери
По 3000 грн щомісяця: у деяких містах запровадили нову допомогу для сімей з дітьми – кому платитимуть
СЗЧ стане майже неможливим: мобілізованих контролюватимуть по-новому
Відзначається також, що в серпні Вельдар Шукурджіев вже затримувався кримськими силовиками - за намір сфотографуватися з українським прапором. На нього склали адміністративний протокол.
Менше години тому з'явилася інформація, що Шукурджіева під ранок відпустили, він зміг повернуться додому.