Сьогодні під час віче на Майдані прозвучали радикальні пропозиції.
Як повідомляє Громадське.ТВ, комбат батальйону ОУН Михайло Коханівський виступив зі сцени Майдану з різкою критикою влади.
Він запропонував встановити "національну диктатуру", в якому вирішувати проблеми України буде народ, а не політики.
Вся критика військового обрушилася на президента Петра Порошенка. Він вимагав його відставки, також відставки Кабінету міністрів.
"Ми будемо туди заходити і оголошувати революцію, вимагати відставки уряду і, власне, робити все, що ми робили до революції", - завив він зі сцени Майдану.
До Німеччини та Польші шлях перекриють: українців змусять платити за в'їзд до країн, скільки треба викласти
Гроші прийдуть уже в січні: хто отримає 2 600 і 5 200 гривень доплат
Підвищення пенсій - лише на папері: чому більшість стареньких досі не відчули індексацію
Канікули продовжили: до якого числа триватимуть у різних регіонах
Коханівський зазначив, що режим народного правління є для нього найбільш прийнятним під час військових дій на території України.
Прихильники ОУН роздавали учасника недільних Віче газету із закликами проти абортів і гомофобними гаслами.
Читайте також: Протестувальники з Майдану зібралися під Печерським райсудом (фото)
Нагадаємо, що сьогодні народний депутат від "Самопомочі" Семен Семенченко заявив, що в Кривому розі встановлять народну диктатуру, якщо вимоги активістів не задовольнить.