У Черкасах вчора пройшли спільні заняття українських та британських військовослужбовців.
Про це повідомляють Вікка.
"Навчання проходили в два етапи: спочатку військові тренувалися на території військової частини А1744, після - на базі Центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби в Оршанці", - наголошується в повідомленні.
Читайте також: Видовищні навчання від інструкторів АТО провели під Рівним (фото)
"За останні півтора року наші військові частини перевезли 250 тис. тонн матеріальних засобів. Всього було задіяно понад 300 одиниць техніки, виконували завдання до 60 колон. Постійно і щодня близько 20 колон виконували завдання по перевезенню матеріальних засобів, з них близько 80% - у зоні проведення АТО", - заявив перший замначальника тилу Збройних Сил України полковник Лендар Харахаліль.
Міні-індексація: пенсіонерам нарахують надбавки вже протягом січня
У метро вводять суворі правила: кого можуть не пустити на станції в 2026 році
Школярам пропонують зменшити канікули: забувають, як пишуться їх імена
Школи переходять на дистанційне навчання
"Цього року до нас прибули британські інструктори з обміну досвідом. Ми проводили спільні заняття, які показали, що тактичні дії наших і британських військ практично ідентичні. Є моменти, які можна було б запозичити у британських військ, наприклад, порядок роботи на мінному полі", -підкреслив командир Автобата Олександр Тимошенко.