У Києві зловмисники відібрали в чоловіка 173 тисячі гривень. Правоохоронці затримали п'ятьох жителів Чернігова. Про це повідомили в прес-службі ГУ Нацполіції в місті Києві.
"До Дніпровського управління Національної поліції України в місті Києві надійшло повідомлення від 36-річного чоловіка про те, що на вулиці Вільде невідомі особи, погрожуючи зброєю, відібрали у нього 173 тисячі гривень", - йдеться в повідомленні.
Під час проведення слідчих дій працівники поліції встановили марку автомобіля, на якому злочинці зникли з місця події. Згодом автомобіль і п'ятьох чоловіків, підозрюваних у скоєнні розбійного нападу, затримали в Чернігівській області.
У них було вилучено чотири балаклави, три пари рукавиць, газовий балончик, три набої з гумовими кулями та 140 тисяч гривень.
Читайте також: Одеська митниця знайшла один кг наркотиків в посилці
Середня платіжка – 6000 грн: українців готують до подвійного зростання цін на тепло
ПФУ роками наживався на пенсіонерах: суд поклав край вибірковій індексації – кого стосується
Індексацію розширили: хто отримає більше у березні
Виплата пенсії по-новому: що треба знати пенсіонерам
За цим фактом розпочато кримінальне провадження за статтею "розбій" Кримінального кодексу України. Зловмисникам загрожує від семи до дванадцяти років позбавлення волі.
Нагадаємо, у Сумах невідомий чоловік пограбував ювелірну крамницю.