У Краматорську Донецької області затримали "командира" одного з терористичних підрозділів "Луганської народної республіки". Про це повідомляє прес-служба СБУ.
Було встановлено, що з грудня 2014 року терорист брав активну участь у бойових діях незаконних збройних формувань "Донецької народної республіки" проти сил антитерористичної операції. Потім він пішов "на підвищення" до терористичної організації "ЛНР". Там бойовика призначили "командиром" одного з підрозділів фейкового "Министерства обороны ЛНР".
Читайте також: Бойовика "ДНР" затримали у столиці
У результаті спецоперації правоохоронці затримали терориста під час виходу з будинку, в якому він переховувався.
За цим фактом відкрили кримінальне провадження. Наразі співробітники спецслужби встановлюють причини прибуття бойовика до міста.
Середня платіжка – 6000 грн: українців готують до подвійного зростання цін на тепло
ПФУ роками наживався на пенсіонерах: суд поклав край вибірковій індексації – кого стосується
Вже готуються до нападу: експерти назвали міста, на які рф планує наступати
Українських водіїв чекає низка нововведень з 1 березня: що зміниться
Нагадаємо, нещодавно у Краматорську також затримали подружжя, яке входило до групи інформаторів терористичної організації "ДНР".