Селище Комінтерново, яке опинилось в так званій "сірій зоні", як і раніше страждає від набігів бойовиків "ДНР".
Про це повідомили в сюжеті програми "Спецкор" на телеканалі "2+2".
За словами мешканців селища, бойовики вдераються сюди в середньому раз на тиждень. При цьому, вони намагаються видавати себе за бійців української армії, говорять на спотвореній українській мові, називають себе "укропами" і лякають мешканців.
"У нас немає влади. "Швидку" викликати невозмжно. Навіть якщо потрібно поховати людину, то не знаємо до кого звертатись", - скаржаться місцеві.
Читайте також: З Донецького музею зникло скіфське золото на десятки мільйонів доларів
Підвищення пенсій - лише на папері: чому більшість стареньких досі не відчули індексацію
Банки по-новому відслідковуватимуть перекази: за що можуть заблокувати рахунок
Податкова посилює контроль за орендою квартир: кого неминуче оштрафують
"Ощадбанк" виплатить допомогу пенсіонерам: хто та скільки отримає
Комінтерново тимчасово опинилося між двох вогнів. За пенсіями, продуктами і на роботу люди їздять на українську територію, а ось щоб полагодити електропроводи, потрібно вже їхати в "ДНР". Мешканці втомилися від безвладдя і свавілля бойовиків, які ведуть себ зухвало і навіть викрадають людей.