У мережу виклали фотографії з "буршинової операції" поблизу села Лісового Волинської області.
Про це розповіли у прес-службі Нацгвардії.
"Ранком, 24 жовтня, поблизу села Лісового зібрались близько п'ятисот осіб із лопатами. Чоловіки йшли в напрямку лісового масиву з наміром здійснювати незаконний видобуток бурштину-сирцю. Опівдні, кількість копачів зросла до п`яти тисяч осіб", - ідеться у повідомленні.
Читайте також: Стали відомі найприбутковіші нелегальні бізнеси в Україні (інфографіка)
На підмогу правоохоронцям, до Маневицького району відправили підрозділи Національної гвардії України.
Соцвиплати пустять під ніж: українців залишать без допомоги
СЗЧ стане майже неможливим: мобілізованих контролюватимуть по-новому
Пенсіонерів змусять повернути державі пенсії: кому доведеться віддати гроші
Росія вже готується до нового наступу: українців попередили про пильність
В результаті проведення операції, за адміністративні порушення затримали 88 чоловік, вилучили до 10 грамів подрібненої речовини рослинного походження та одну одиницю холодної зброї.
На даний момент, нацгвардійці виконують свої обов'язки у місцях незаконного видобутку бурштину. На території Маневицького району перебуває близько однієї тисячі силовиків.