У Вінниці спеціально для ветеранів АТО створили охоронну фірму.

Про це розповіли в програмі "Спецкор" на телеканалі "2+2".

"У нас в Вінниці, як і в інших містах та регіонах країни, існує велика проблема з працевлаштуванням хлопців, які повернулись із зони АТО. Аби допомогти їм і була створена наша охоронна компанія. В ній будуть працювати виключно ветерани війни на Сході України", - заявив засновник фірми Ярослав Солігор.

Читайте також: Івано-Франківського водія маршрутки звільнили через конфлікт з ветераном АТО

На першу співбесіду та набір в це охоронне агентство прийшло одразу 20 колишніх воїнів АТО. Власники фірми обіцяють своїм майбутнім працівникам офіційне працевлаштування, соцпакет, безкоштовне навчання.

Популярні новини зараз

Пенсіонерам доплатять 1000 гривень: як оформити гроші

Не вітаміни та не спорт: 5 звичок, які тихо вкорочують життя – і від них відмовляються ті, хто доживає до 100

Гаманці пенсіонерів поважчають: хто отримає 20-відсоткове підвищення

Навіть перекази родичам – під обмеженнями: які суми дозволяють банки

Показати ще

У Вінниці, як і в більшості регіонів України, колишні бійці АТО постійно стикаються з упередженним ставленням до них зі сторони працевласників. Головна причина відмов – нарікання на буцімто нестабільну психіку ветеранів.