Упродовж доби, 18 жовтня, у зоні проведення Антитерористичної операції зберігався режим припинення вогню. Українці готувались до завтрашнього відведення озброєнь, відповідно до Мінських угод.
Про це розповіли у прес-центрі АТО.
"Військові завершують підготовку озброєння, передбаченого до відведення від лінії зіткнення на відстань не менше 15 кілометрів", - ідеться у повідомленні.
Читайте також: Мешканці Донецька заявляють, що чують вибухи
Згідно інформації, другий етап почнеться завтра, а відведення має відбуватись одночасно із противником та синхронно.
Не вітаміни та не спорт: 5 звичок, які тихо вкорочують життя – і від них відмовляються ті, хто доживає до 100
Замість молоді підуть пенсіонери: як зміниться мобілізація
Великі ЖК замість "сталінок" та "хрущовок" можуть остаточно спотворити міста
ПриватБанк списуватиме гроші з карток: заберуть сотні й навіть тисячі гривень
Наразі у прес-центрі чекають готовності сепаратистів до відводу.
Нагадаємо, вчора вдень, 18 жовтня, мешканці окупованого Донецька знову почули вибухи, - повідомляють користувачі соціальних мереж.
"Бахає подвійними осторонь Моспіно, залпи то далі, то ближче. 14:00", - повідомляють мешканці.
"Щось добре димить десь в напрямку північ, північний схід", - зазначають інші.