У Дарницькому районі Києва горів склад приватного підприємства. Про це повідомляє столичне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Рятувальники, які першими прибули на місце пожежі, виявили, що на складі знаходились дрова та будівельні матеріали.

Пожежникам знадобилось більше двох годин, щоб приборкати полум'я. Вогонь знищив майже все, що зберігалося на складі.

У ДСНС зауважили, що загасити пожежу було складно через завантаженість приміщення горючими матеріалами. Також свою роль відіграло несвоєчасне повідомлення про займання до служби порятунку.

Читайте також: У центрі Ужгорода палав ринок (фото)

Популярні новини зараз

Головне за 6 грудня: ТЦК гребуть тяжко-хворих, тарифи зростуть у 2026, а ПриватБанк зрізає ліміт пенсіонерам

Зміни у зимових канікулах: як будуть відпочивати школярі

Чекайте допомогу від держави: призначать виплати на півроку

Пенсіонерам подвоять доплати: хто отримає більше грошей

Показати ще

До ліквідації пожежі залучили майже 50 рятувальників.

Наразі встановлюється причина займання та розмір збитків. Рятувальники зазначили, що під час пожежі обійшлося без жертв.

Нагадаємо, 12 жовтня у столиці також горіли ресторан та автозаправка.