В Одесі в приміщенні Одеського державного центру науково-технічної та економічної інформації з 29 вересня по 3 жовтня можна познайомитися з виставкою-продажем кімнатних рослин - повідомляє інтернет-видання "Погляд з Одеси".

На виставці представлені різноманітні види фіалок і хижих рослин типу Drosera і Sarracenia.

Всі рослини такого типу - комахоїдні. Клейка речовина, що виробляється листям, містить алкалоїд коніїн, який спричиняє паралітичну дію на комах, і травні ферменти. Після того як комаху спіймано, краї листка закриваються, повністю охоплюючи його. Коли комаху перетравлено (зазвичай це займає кілька днів), лист знову розкривається.

Читайте також: В Україні стартувала Всесвітня акція з висадки дерев (відео)

Нагадаємо, морські хвилі і течія принесли на узбережжі Одеси тонни морських рослин.

Популярні новини зараз

Нові тарифи на світло, газ та іншу комуналку: платіжки зростуть на 5000 грн

Світло, опалення та вода: чому комуналка зросте для двокімнатних квартир

Пенсіонерів залишать без індексації: кому не світить підвищення виплат

ПФУ ходитиме з перевірками по домівках: за що можуть скасувати субсидію

Показати ще

Щоб зайти у воду доводиться долати кілька метрів "зеленої смуги перешкод". Крім неприємного запаху, відпочиваючих дратують численні бджоли, яких приваблює той самий "аромат" органіки, що розкладається.