У Київській області в 16 місцях продовжують горіти торфовища.

Перевищення вмісту шкідливих речовин у повітрі столиці не зафіксовано, повідомляє Держсанепідслужба.

"Станом на 10 ранку, у пробах повітря не зареєстровано жодних перевищень максимально разових гранично допустимих концентрацій (ГДК) вмісту шкідливих речовин в атмосферному повітрі", - уточнюється в повідомленні.

Наразі ДСНС у взаємодії з іншими органами влади ліквідує 32 вогнища на торфовищах. З них у Київській області знаходяться 16, в Івано-Франківській - п'ять, Рівненській - п'ять, Волинській - два, Полтавській - два, у Чернігівській, Житомирській та Вінницькій областях - по одному вогнищу.

До гасіння пожеж залучено 378 осіб і 110 одиниць техніки.

Популярні новини зараз

Перекази під ковпаком: навіть гроші рідним тепер обмежені – скільки можна відправити без проблем

Українцям повернуть гроші: комунальники завищували суми у платіжках

Мінімалка та прожитковий мінімум: які виплати отримуватимуть українці з 1 травня

Оцифрування трудових книжок веде до втрати стажу: Пенсійний фонд не враховує роки праці

Показати ще

Читайте також: Кількість шкідливих речовин у повітрі не перевищує норму - столична СЕС

Як повідомлялося раніше, увечері 3 вересня в Києві ліквідовано пожежу в Дарницькому лісопарковому господарстві. Того ж дня дим з Київської області накрив Вінницю, частину Черкаської області та Дніпропетровськ. Нагадаємо, через горіння торфовищ їдкий дим накрив вулиці Києва. Усі служби міста стали працювати у посиленому режимі. Мерія закрила київські школи та дитсадки до 7 вересня.