На Буковині правоохоронці викрили механізм розкрадання нафти і підпільні цехи з її переробки.
Про це повідомили в прес-службі СБУ.
На території Лопушнянського нафтогазовидобувного родовища чиновники "Надвірнанафтогаз" протягом тривалого часу умисно зменшували показники видобутку та обліку нафти-сирцю.
Неврахований залишок зловмисники відправляли на два міні-переробних підпільних підприємства. Там вироблялося дизельне паливо, бітум і саморобний бензин.
Потужність цехів дозволяла щотижня переробляти від трьох до п'яти тонн нафти-сирцю. Використовуючи організовану мережу збуту, правопорушники реалізовували продукцію за ціною нижче ринкової.
Тарифи на світло хочуть підняти: українцям пояснили, чому вони мало платять
Газ, тепло, вода та світло: українцям компенсують витрати на комуналку
ПриватБанк запровадить нові ліміти на готівку: яку суму дозволять зняти з картки
ПФУ перевірить майно та покупки громадян: кому доведеться виживати без субсидії
Під час обшуку було знайдено більше 40 металевих ємностей з нафтою-сирцем об'ємом 200 літрів і кілька десятків пластикових ємностей з готовими продуктами переробки.
Читайте також: На Житомирщині правоохоронці припинили розкрадання нафти
Правоохоронці затримали зловмисників. На обладнання підпільних цехів і транспорт наклали арешт.
За даним фактом відкрили кримінальне провадження. Проводяться слідчі дії. Зараз встановлюється сума завданих державі збитків.