В окупованому терористами Донецьку до святкування Дня міста і Дня шахтаря відкрили аквапарк.

Як повідомляє Обозреватель, ціни вказані в гривнях. Проте можна розплатитися рублями.

В аквапарку працюють всі атракціони критого і відкритого аквапарку, а також дитячий майданчик, сауна, джакузі.

Вартість абонемента становить 130 гривень або 260 рублів для дорослих, а для дітей вхід по 70 гривень.

"Аквапарк "Аквасфера"(AquaSferra) в Донецьку (первинна назва - Royal Marine) - один з найбільших і найсучасніших критих парків водних атракціонів на Україні", - йдеться в повідомленні аквапарку.

Популярні новини зараз

Доведеться виживати без пенсії: ПФУ зупинить виплати низці громадян

У метро вводять суворі правила: кого можуть не пустити на станції в 2026 році

"Бусифікації" більше не буде? Суд заборонив ТЦК "пакувати" чоловіків

Школи переходять на дистанційне навчання

Показати ще

ЗМІ повідомляють, що він складається з відкритої аквазони, з басейнами і атракціонами, а також критої зони розваг під прозорим куполом діаметром в 85 і висотою 24 м, яка працює в будь-який час року і в будь-яких погодних умовах.

Читайте також: На День міста в окупований Донецька приїдуть Кобзон, Чичеріна та "Нічні вовки"

Нагадаємо, що штаб АТО розповів про те, що терористи посилили активність в передмістях Донецька та околицях Маріуполя. Ці два напрямки постійно обстрілюють з мінометів і гранатометів.