Президент України Петро Порошенко під час 12-го засідання Національної ради реформ акцентував на важливості синхронізації системи освіти з потребами ринку праці.

Про це передає прес-служба голови держави.

"Ми не можемо штампувати економістів і юристів, а потім, коли нам потрібні для розвитку виробництва інженери, хіміки, біологи, ми маємо високий дефіцит кваліфікованих кадрів", – сказав Порошенко.

Читайте також: Яценюк хоче надати школам автономію та додатковий стимул для вчителів

Президент назвав не менш важливим питання реформування професійної освіти, впровадження у навчальний процес майбутніх робітників новітніх технологій і матеріалів. Голова держави закликав приділити окрему увагу проекту закону України "Про професійну освіту".

Популярні новини зараз

Великий український банк закриває всі рахунки українців: хто може залишитись без грошей

Мобілізувати всіх без винятків: у кого хочуть забрати відстрочки

Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні

Артем Ляшанов після скандалів та низки програних справ у судах вирішив приховати кримінальні сліди своєї платіжної системи Bill_Line

Показати ще