У селищі Хрещатицьке Новоазовського району Донецької області проросійські бойовики влаштували бійню у розважальному закладі, яка закінчилась трагічно.

Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України на сторінці у Facebook.

Відомо, що бойовики інженерного підрозділу 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК напилися та почали бити цивільних у нічному розважальному закладі. Травми отримали близько десяти осіб, одна людина померла у лікарні.

Мешканці населеного пункту влаштували стихійний мітинг з вимогою провести розслідування та покарати винних. Представники “МВС ДНР” розігнали учасників акції, а більшість з них взяли під варту.

Полк терористичного угруповання перевили у стан бойової готовності та проводять внутрішню перевірку інциденту.

Популярні новини зараз

Пенсіонерів зроблять боржниками: кого змусять повертати виплати

Мобілізацію хочуть прискорити: роботу ТЦК переформатують

ПФУ перевірить майно та покупки громадян: кому доведеться виживати без субсидії

Більше не безкоштовно: ПриватБанк почне брати гроші з 1 січня

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", у розвідці повідомили, що проросійські бойовики почали обмінювати зброю та набої на алкогольні напої.