Казахстан готовий надавати вугілля Україні в тому обсязі, про який вона просить.

Про це заявив заступник прем'єр-міністра Казахстану Бакитжан Сагінтаєв в Києві під час засідання Міждержавної українсько-казахської комісії з економічної співпраці, передає "РИА Новости".

За його словами, Казахстан готовий постачати Україні близько 200-300 тис. тон вугілля на місяць. Також будуть здійснюватись поставки енергетичного вугілля та коксу.

Сатінгаєв зазначив, що міністр енергетики та вугільної промисловості Володимр Демчишин сформулював пропозицію від української сторони.

"Тепер, ми у найближчий час очікуємо делегацію з боку України, щоб на місці все показати. І, в принципі, той об'єм, який нам пропонують, - 200-300 тис. тонн, ми його обговорюємо і приймаємо, і ми в цьому напрямку почнемо роботу", - наголосив казахстанський прем'єр.

Популярні новини зараз

Гороскоп на тиждень 2-8 жовтня для всіх знаків Зодіаку: влада Риб, вибір Стрільців та перешкоди Дів

Свято наближається: коли в Україні випаде перший сніг та вдарить справжній мороз

Встигнути до 31 грудня: тисячам пенсіонерів поставили ультиматум, інакше не буде грошей

Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон

Показати ще

Читайте також: Україна хоче купувати газ у Казахстану

Казахи також опрацюють пропозицію української сторони щодо транзиту через територію України казахських нафти та газу.

Нагадаємо, у грудні минулого року президент Петро Порошенко домовився з очільником Казахстану Нурсултаном Назарбаєвим про поставки вугілля в Україну з Екибастузського вугільного родовища.