Як повідомляє група "Метінвест", сьогодні вночі стався масований обстріл коксохімічного заводу, що в Авдіївці. Двоє працівників заводу отримали поранення.
"В ніч з 11 на 12 липня Авдіївський коксохімічний завод Групи" Метінвест "піддався масованому обстрілу. Поранення отримали двоє співробітників. Кілька десятків снарядів розірвалися на території залізничного цеху АКХЗ", - сказано у повідомленні.
Двох охоронців заводу госпіталізували. Вони отримали поранення різної важкості, але їхнім життям ніщо не загрожує.
Снаряди, що потрапили до заводу пошкодили 2 з 4 високовольтних введення, що забезпечують підприємство електроенергією, обладнання та інженерні комунікації.
Читайте також: Мешканців Мукачева евакуюють через стрілянину
ТЦК більше не вирішують: Кабмін тихо переписав правила мобілізації, що тепер зміниться для українців
ТЦК почали оголошувати у розшук заброньованих чоловіків: кому це загрожує
Гаманці пенсіонерів поважчають: хто отримає 20-відсоткове підвищення
ПриватБанк списуватиме гроші з карток: заберуть сотні й навіть тисячі гривень
Тимчасово видача коксу була призупинена. Зараз на місці обстрілу працівники заводу усувають наслідки обстрілу. Слідча група проводить аналіз збитків.
Коксохімічний завод в Авдіївці є найбільшим в Європі. Він є частиною фінансової групи СКМ, яка належить Ринату Ахметову.