У мережі Facebook та Livejournal виклали та активно поширюють фото з підконтрольного терористам міста Краснодон Луганської області.
На підконтрольній бойовикам території невідомі зірвали меморіальну дошку, встановлену на честь партизанів з групи "Молода гвардія", і накрили нею каналізаційний люк.
Читайте також: Фото дня: на Луганщині воюють "Автоботи"
"Зрозуміло, працювала українська диверсійно-розвідувальна група. Жителі Краснодона не могли такого зробити, у них же діди воювали", - іронізують у мережі.
Нагадаємо, нещодавно у мережу виклали фото броньованої машини сил АТО, прикрашену "колісницею війни" - знаком "автоботів" із легендарної голівудської квадрології "Трансформери".
Субсидії нараховуватимуть за новими правилами: хто залишиться без пільг
Поїзда зупинятимуть серед маршруту: нові правила подорожей
Доведеться платити навіть за вимкнене опалення: які зміни готують
ТЦК починають полювання за літніми українцями: кого шукатимуть насамперед
Екіпаж "броньовика" наразі задіяний у обороні Луганської області. У них є іще один цікавий талісман: механік-водій "Михайлик", який супроводжує хлопців під час бойових виїздів.