Бойовики із терористичних угруповань використовують емблему спостережної місії ОБСЄ, щоб вільно пересуватися вздовж лінії розмежування.
Про це під час щоденного брифінгу повідомив речник Адміністрації президента України з питань АТО полковник Андрій Лисенко.
Він зазначив, що розвідка доповідає про використання терористами символіки ОБСЄ для пересування біля лінії розмежування і ведення розвідки.
Речник додав, що цим злочинці порушують встановлені міжнародні домовленості та правила ведення війни.
Читайте також: 10-річний американець подарував воїнам АТО джип
Пенсія може "зависнути": українцям масово зупиняють виплати через плутанину в реєстрах
Метро та трамвай по 16 гривень: проїзд у транспорті може подорожчати вдвічі
ТЦК відстежуватимуть місцезнаходження ухилянтів: видадуть самі себе
Залишать лише один вид допомоги: в Україні скасують усі соцвиплати
Проте, за словами Лисенко, члени бандформувань для цього використовують авто, марки яких не використовуються спостерігачами моніторингової місії ОБСЄ. До того ж маршрути, якими пересуваються бойовики, не збігаються із попередньо затвердженими шляхами пересування спостерігачів.
Речник АТО підкреслив, що представники моніторингової місії ОБСЄ продовжують фіксувати порушення мирних угод з боку бойовиків.
Лисенко зазначив, що спостерігачі зафіксували зникнення 6-ти установок залпового вогню "Град" та 4-х самохідних артилерійських установок з майданчиків для відведення важкого озброєння незаконних збройних формувань "ДНР".