У відповідь на публікацію Зі Львова до "ДНР" намагалися провезти контрабандний папір для сигарет 29 квітня на сайті znaj.ua редакція отримала лист від ТОВ "Львівський друкар". Директор підприємства Олеся Мосесова заявляє про непричетність її підприємства до постачань тютюнового паперу до так званої "ДНР".

"Ще 23 березня 2012р. наше підприємство уклало контракт з дочірньою "Тютюновою компанією "Хамадей" на постачання обідкового паперу для виготовлення цигарок "Хортиця", "Біле сонце" та інших. На його виконання періодично, відповідно до замовлень, здійснювалися відвантаження виготовленої продукції на умовах самовивезення зі Львова", - пояснює вона.

Остання поставка паперу датована 19 лютого.

"А тоді нам стало відомо про застосування спеціальної санкції - тимчасового зупинення зовнішньоекономічної діяльності із ДП "Тютюнова компанія "Хамадей" з 24 лютого. ЗМІ помилково подали її як повну заборону його господарської діяльності. Останнє постачання цьому підприємству була здійснена 19 лютого", - зазначає директорка.

Після цього папір постачати припинили.

Популярні новини зараз

"Все розгромив": ексчиновниця Клітіна поділилася вигаданими жахами про безчинства українських військових

Черешня та полуниця стануть доступними для пересічних українців: коли чекати адекватних цін

Жінка побачила "щось" на дитячому знімку свого чоловіка - у це ніхто не може повірити

Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"

Показати ще

Мосесова уточнює, що підприємство не знає, хто вивозив залишки їхньої продукції на територію тимчасово окупованої "ДНР".

Нагадаємо, 29 квітня на Донеччині прикордонники затримали вантажний автомобіль Рено, що намагався проїхати на підконтрольну бойовикам територію. Вантажівка перевозила обідковий папір для виготовлення цигарок. У Держприкордонслужбі повідомили, що товар призначався для ДП "Тютюнова компанія "Хамадей", яка продовжує діяти на окупованій території в Донецьку.

Затриманий вантаж доправили зі Львова.