Журналісти, політики і знаменитості зібралися на щорічному обіді для кореспондентів у Білому домі.

Несподівано для гостей він перетворився на комедійне шоу.

Виступ президента США Барака Обами почався з короткого відеомонтажу "відфотошоплених" зображень у супроводі пісні шведського дуету Icono Pop's "I Don't Care". Він висміював себе, перспективи республіканців і демократів на президентських виборах у 2016 році.

В кінці промови Обама запросив на сцену відомого коміка Кігана-Майкла Кі, який виконав роль "злого перекладача" американського лідера.

Один із творців популярного американського комедійного шоу "Кей і Піл" Кіган-Майкл Кі дуже емоційно "переклав" промову Обами, чим розвеселив присутню на заході публіку.

Популярні новини зараз

"Спакують" прямо на кордоні: ТЦК можуть мобілізувати "обмежено придатних", які повернулися в Україну

Вода може зникнути на кілька днів: що треба мати на випадок комунального колапсу

Знову по 6–8 годин без світла: українців попередили про тривалі відключення

ПриватБанк змінив правила проведення платежів: що варто знати

Показати ще

Переклад відео зробив Андрій Бочаров відомий російський телеведучий, актор, гуморист, телережисер та шоумен.