Сьогодні вранці у населеному пункті Широкине неподалік від Маріуполя бойовики почали обстрілювати позиції АТО. Є двоє поранених з боку українських військових.

Про це повідомляє батальйон спецпризначення Нацгвардії "Донбас" на своїй сторінці у Facebook.

"Ранок у Широкиному сьогодні почався рано і гаряче. О 6:20 бойовики обстріляли наші позиції, застосовують заборонені крупнокаліберні міномети і самохідні артилерійські установки. Бій триває досі", - ідеться у повідомленні.

Читайте також: Українські позиції обстріляли 21 раз - прес-центр АТО

Обстріл триває вже понад три години. Бійці батальйону "Донбас" успішно відбивають атаку супротивника і утримують позиції.

Популярні новини зараз

У вас є 7 днів - і без виправдань: ТЦК нагадали, що обов'язково треба зробити тим, у кого є відстрочка чи бронь

Банки посилять контроль за рахунками пенсіонерів: кому блокуватимуть картки

Ухилятися стане неможливо: мобілізація вийде на новий рівень

ПФУ ходитиме з перевірками по домівках: за що можуть скасувати субсидію

Показати ще

"На жаль, у нас двоє поранених. З боку бойовиків втрати уточнюються", - зазначено на сторінці батальйону.

Нагадаємо, згідно повідомлень прес-центру АТО, терористи вночі застосували зенітні установки, автоматичні гранатомети, снайперські гвинтівки, стрілецьку зброю в ході обстрілів в районі населених пунктів Піски, Опитне, Широкине та Авдіївка.

У Луганському напрямку бандформування стріляли по опорному пункту українських військ поблизу міста Щастя.

Також зафіксували прольоти безпілотників над Приморським, Новоайдаром і Слов'яносербськом на Луганщині, а також над Гранітним, Талаківкою і Піщевиком на Донеччині.