Місцевих жителів не покликали на збори з приводу створення колгоспу в Криничній Донецької області. Терористи самопроголошеної Донецької народної республіки побоялись, що селяни відмовляться вступати в колективне господарство. Натомість на засідання запросили журналістів та гостей з Макіївського району.

"Ми живемо з городів, тому ніхто не хоче віддавати своє майно в колгосп і ходити туди працювати. Я пам'ятаю, як мій дід все життя працював за трудодні. Ми боїмося репресій. Урочисте зібрання з приводу колгоспу пройде, щоб показати, як добре живеться в ДНР", - сказав "Знай" місцевий житель Василь.

Раніше терористи незаконних ЛНР і ДНР проводили примусову "націоналізацію промислових підприємств", а до всіх незгодних з таким рішенням застосовували "санкції".

Курс на колективізацію був проголошений Йосипом Сталіним, основою якого стало примусове створення малоефективних колгоспів. Селяни, які не бажали вступати в колгосп, оголошували кулаками і репресували. В УРСР насильницьке вилучення хліба у колгоспів обернулося голодомором 1932-1933 років, який забрав мільйони людських життів.

Останнім часом на території незаконних республік проходили бунти проти терористів через брак продовольства.

Популярні новини зараз

Кирило Буданов пояснив, чи варто чекати наступу з Білорусі

"Я воював, су*а, бл*": п'яні харківські чиновники вирішили, що війна вже скінчилася та влаштували раллі містом

Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"

2000 грн під ялинку: ПриватБанк роздасть українцям гроші, як отримати

Показати ще