Самопроголошена влада Донецька попереджає місцевих жителів, щоб завтра містяни не панікували. "Чиновники" так переймаються безпекою жителів, що вирішили перевірити – як працює електросирена.

"З 14.00 до 14.30 по всьому місту будуть включені електросирени, які подають сигнал тривоги. Попередьте своїх знайомих, аби уберегти їх від паніки", - повідомляють сайти ДНР.

Дончани здивовані. Кажуть, що коли їх обстрілювали, ніхто нікого не попереджав. Чому зараз раптом вирішили їх полякати.

"А чому під час обстрілів не сповіщали сиреною та не попереджували людей? Можно було вчасно спуститися в підвал. А то поки спустився з 9 -5 поверхів - вже пізно. Снаряд влучив", - каже Дмитро Уваров.

Інший житель Донецьку пригадує свою історію.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: Зеленський несподівано втер носа усім, путін стягує військову техніку до кордону з Грузією, а в Дегестані зводять барикади

В Україну повертається літо: які області добряче пригріє сонечко, прогноз погоди на 27 вересня

Ексгравець "Динамо" Беньямін Вербич попався на зраді Альвіні та вживанні наркотиків: "На нього 2 країни дивиться, соромно"

У Міноборони заспокоїли військових, які недоотримали гроші за останні місяці: у чому виявилася причина

Показати ще

"Коли 1 грудня обстріляли мій район, я навіть у ванну не встиг добігти, так і впав по дорозі. Як ці сирени будуть спрацьовувати? Вже після падіння снарядів?", - цікавиться Василь Козин.