Генеральна прокуратура вирішила створити і опублікувати єдиний реєстр злочинів, які скоїли під час Революції Гідності.

Про це повідомив генпрокурор Віктор Шокін під час зустрічі з Президією Консультативної ради при ГПУ.

Шокін вважає, що така ініціатива дасть змогу громадськості ознайомитися з ходом слідства та навіть взяти в ньому участь.

"У реєстрі буде зібрано усі зареєстровані кримінальні провадження, які розслідуються Генеральною прокуратурою, обласними та районними прокуратурами, а також прокуратурою міста Києва", - повідомив Віктор Шокін.

Він також наголосив, що багато злочинів було скоєно в регіонах, а саме організація протидії мирним акціям протесту, використання адмінресурсу, відправка "тітушок" до Києва.

Популярні новини зараз

Пограбував квартиру Зеленського під сміх Потапа і потрапив до лікарні через 5 років: Марка Куцевалова забрала швидка з майданчика

Соняшникова олія виросте в ціні: аграрії назвали низку причин

Екстрасенс Макс Гордєєв проговорився про звільнення всіх східних областей України: про що говорить цифра 10 на картах таро

Водіям, які вирішили заощадити на бензині, загрожує величезний штраф: перевищує вартість транспорту і позбавляє прав

Показати ще

На сайті ГПУ буде створено окремий розділ, у якому кожен бажаючий громадянин зможе дізнатися на якій стадії знаходиться розслідування того чи іншого кримінального провадження.

"Процес розслідування буде максимально відкритим і підзвітним громадськості", - зазначив Генеральний прокурор.

Важливо по темі: МВС оприлюднило фото та прізвища міліціонерів, які вбивали "майданівців"

У свою чергу заступник генпрокурора Давід Сакварелідзе поінформував членів консультаційної ради про стан проведення реформ у ГПУ. Він повідомив, що триває активна робота над впровадженням електронної системи документообігу. Сакварелідзе зауважив, що міжнародні донори готові фінансувати цей проект. Він також додав, що триває робота над докорінним реформуванням громадської приймальні Генеральної прокуратури.

Генпрокуратура і консультативна рада домовилися, що долучать представників громадськості до робочої групи, яка працює над розробкою нормативної бази, необхідної для проведення реформ.