Минулої ночі в місті Красний Луч Луганської області, яке знаходиться під контролем терористів, всю ніч було чутно стрілянину. Це "міліція ЛНР" штурмом брала будинок ватажка козаків Сергія Косогора на вул. Чкалова.

Кажуть, що отаман місцевих козаків вимагав від влади ЛНР палива і продовольства для потреб свого воєнізованого формування, однак воювати відмовлявся. Його козаки тільки й робили, що захоплювали бензоколонки і грабували приватні будинки.

Місцеві жителі додають, що будинок Косогора, який відстрілювався, вночі спалили. А частину його банди розстріляли.

"Був зранку біля його будинку, на вулиці патрони валяються різного калібру, в самому дворі РПГ лежить. Двір весь розбомблений. Короче, термін за зберігання зброї Косогору гарантовано", - пише місцевий житель Євген Каблучко.

А місцеві "силовики" кажуть, що козак напав першим. Біля блокпоста при в'їзді в місто члени банди Косогорова обстріляли автомобілі, в яких їхала слідча група. У відповідь правоохоронці відкрили вогонь на поразку.

Популярні новини зараз

Українців готують до не кращого сценарію: фахівець пояснив, чи чекати долар по 50 гривень

Даша Астаф'єва закликала росіян не розслабляти "булочки" після вибухів у Криму: "Пігодогі, набирайте побільше води"

Карпатська мольфарка Магдалена Мочіовські зізналася, як побачила уві сні закінчення війни: названо можливі терміни

Трагедія сестри зрадниці Наташі Корольової, яка показала, як не продатись Москві

Показати ще

"У підсумку ми затримали Косогора і ще дев'ятнадцять чоловік. Звинувачуються у викраденнях людей, розбоях та грабежах", - розповів сьогодні перший заступник генерального прокурора ЛНР Сергій Горенко.