Минулої ночі в місті Красний Луч Луганської області, яке знаходиться під контролем терористів, всю ніч було чутно стрілянину. Це "міліція ЛНР" штурмом брала будинок ватажка козаків Сергія Косогора на вул. Чкалова.

Кажуть, що отаман місцевих козаків вимагав від влади ЛНР палива і продовольства для потреб свого воєнізованого формування, однак воювати відмовлявся. Його козаки тільки й робили, що захоплювали бензоколонки і грабували приватні будинки.

Місцеві жителі додають, що будинок Косогора, який відстрілювався, вночі спалили. А частину його банди розстріляли.

"Був зранку біля його будинку, на вулиці патрони валяються різного калібру, в самому дворі РПГ лежить. Двір весь розбомблений. Короче, термін за зберігання зброї Косогору гарантовано", - пише місцевий житель Євген Каблучко.

А місцеві "силовики" кажуть, що козак напав першим. Біля блокпоста при в'їзді в місто члени банди Косогорова обстріляли автомобілі, в яких їхала слідча група. У відповідь правоохоронці відкрили вогонь на поразку.

Популярні новини зараз

Готуйте 600 гривень: кому із водіїв потрібно терміново відвідати сервісний центр МВС

Екстрасенс Макс Гордєєв розкрив, хто насправді винен у конфлікті України та Польщі

Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон

Кому з українців піднімуть пенсію майже на 2700 гривень: названо категорію та дату

Показати ще

"У підсумку ми затримали Косогора і ще дев'ятнадцять чоловік. Звинувачуються у викраденнях людей, розбоях та грабежах", - розповів сьогодні перший заступник генерального прокурора ЛНР Сергій Горенко.