На порталі Work.ua розробили окремий розділ "Робота для переселенців". Резюме та вакансії позначають спеціальним значком. За два дні для біженців з'явилися 3 тис. вакансій.

Щоб виділити своє резюме, достатньо в розділі "Особисті дані" поставити галочку "Я переселенець". Після цього резюме буде більш помітним у пошуку. Роботодавці також зможуть знаходити його в розширеному пошуку, вибираючи фільтр "тільки переселенці".

Розробили й розділ "Робота для переселенців". Сюди додають всі вакансії, на які роботодавці готові взяти переселенців. За 2 дні після запуску таких набралось більше 3 тис.

Сервіс вже викликав неоднозначну реакцію у користувачів. У коментарях до новини є ті, хто обурюється на сервіс, оскільки, на їх думку, не має бути привілеїв чи особливих статусів у біженців. Бо за законом всі мають бути у рівних умовах перед роботодавцями.

"Подібний проект ознака схильності до дискримінації і поганого смаку, кожен роботодавець приймає на роботу фахівця, а не переселенця/непереселенця, чоловіка/жінку вже не кажучи про дискримінацію за віком", - пише користувачка.

Популярні новини зараз

Залишать голими та босими: комунальники пообіцяли "не райдужну перспективу" всім боржникам

Доїхати на роботу і назад – вже не по кишені: проїзд у маршрутках дорожчає

Що насправді роблять контролери з вашими лічильниками: чого боятися, а чого не варто

Тікали від мобілізації, а потім їли своїх мертвих дітей: українцям нагадали історіїї 100-річної давнини

Показати ще

Також натякають на маніпуляції і хитрування із сервісом.

"То будь-хто може поставити таку галочку, а потім сказати, що жив десь на Донбасі чи в Криму".

Є і чимало позитивних відгуків від самих переселенців. За даними ООН в Україні їх зареєстровано 1 млн. осіб.