На окупованих територіях Донбасу із завидною регулярністю вибухають склади боєприпасів терористів. Нагадаємо, 8 лютого стався вибух на Донецькому казенному заводі хімічних виробів (ДКЗХВ), де терористи "ДНР" розвантажували черговий "гуманітарний" конвой з "братньої" Росії. І ось 11 лютого вже в Луганську під час розвантаження злетіла в повітря "гуманітарка" на території фабрики "Лутри". Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив співголова громадської ініціативи "Права справа" Дмитро Снєгирьов.

"Сьогодні, в період з 7 до 8 ранку, на територію фабрики "Лутри ", де розташовані склади з боєприпасами банд так званої ЛНР, заїхали на розвантаження понад 30 великих напівпричепів машин з черговим "гуманітарним" вантажем з Росії. За дивним збігом обставин, як і в аналогічному випадку в Донецьку, "консерви" для систем РБО "Град" і "Смерч" вибухнули приблизно в 20:00 в результаті необережного поводження з відкритим вогнем ", - пише в ФБ Снєгирьов.

Як у попередньому випадку в Донецьку причина вибуху не встановлена. З приводу випадку в Донецьку, наприклад, в мережі ходило безліч версій, починаючи від точного удару артилерії ЗСУ до жартівливих припущень про "мішка з гречкою", той що впав у терористів. Але регулярність подібних подій наводить на думку, що це може бути справою рук українських партизанів. Вони вже неодноразово брали на себе відповідальність за подібні акції. Зокрема на їх рахунку вибух складу боєприпасів в Алчевську Луганської області 22 грудня 2014, а також підрив машини з боєприпасами біля блокпосту 9 січня в Новоазовському районі Донецької області, в результаті якого до праотців вирушили до 40 проросійських найманців, у тому числі кадировци.

"Ватники", МОЗ неодноразово попереджав, що куріння, особливо поблизу складів з макаронами і консервами "Град", шкідливе для вашого здоров'я ", - додав Снєгірьов в своєму посту.