У Краматорськ прибула багатонаціональна інспекційна група з Канади для підтримки українських військових.

Напередодні відбулася зустріч керівництва АТО та інспекторів з Канади, повідомили в прес-центрі АТО.

Українську сторону представляв заступник голови АТО полковник Костянтин Соколов. Про це повідомляє прес-центр АТО на сторінці в Facebook.

Соколов представив іноземним інспекторам ситуацію в зоні проведення АТО та поінформував про останні факти перебування російських військ на території України.

Читайте також: Донецьк знову обстріляли забороненою зброєю

Популярні новини зараз

Мінімалка та прожитковий мінімум: які виплати отримуватимуть українці з 1 травня

Вдарять весняні морози: в Україну йде похолодання до -7 градусів

Платіжки за газ зміняться вже з 1 жовтня: які нововведення готують українцям

ПриватБанк списуватиме гроші з карток: заберуть сотні й навіть тисячі гривень

Показати ще

При цьому заступник глави АТО висловив канадським офіцерам подяку за підтримку в такий складний для нас час.

У свою чергу канадський підполковник Гарі Хардвік високо оцінив здобутки Української армії в боротьбі проти окупації своєї країни.

Нагадаємо, нещодавно Канада передала в користування ВСУ сучасний мобільний військовий госпіталь, вартість якого оцінили в один мільйон канадських доларів. Госпіталь служить операційним відділенням на полі бою, а також може використовуватися для надання медичної допомоги пораненим перед евакуацією в тил.