Рятувальники допомогли жінці врятувати свого домашнього улюбленця. У активного єнота застрягла лапа в металевій коробці вхідних дверей.

Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій на своїй сторінці у Facebook.

Жінка зателефонувала рятувальникам о 13:55 з проханням допомогти врятувати домашнього улюбленця. На виклик було терміново направлена бригада бійців пожежно-рятувальної частини.

Прибувши на місце події, рятувальників вразила ситуація. В біду потрапив незвичний домашній улюбленець. Це був єнот.

Читайте також: Кіт, що застряг у капці, набрав 20 млн переглядів на YouTube (відео)

Популярні новини зараз

Масовані обстріли "як по розкладу": яке місто у найбільшій небезпеці

Нові правила вилучення житла за борги: продадуть навіть із прописаними дітьми

Ухилянти залишаться без копійки: заблокують всі рахунки

Пенсія як вирок бідності: чому регулярні перерахунки не покращують життя пенсіонерів

Показати ще

Щоб тваринка не пручалась, коли її будуть визволяти, її накрили корзиною та за допомогою гідравлічних ножиць визволили його затиснуту лапу. Однак під час тривалого перебування в залізній пастці лапка єнота травмувалася.

Лапка домашнього улюбленця, за словами рятувальників, була сильно пошкоджена, тому вони передали єнота працівнику управління ветеринарної медицини у Броварському районі для подальшого обстеження.